Dostawa


*Darmowa dostawa


1. Część produktów dostępnych jest z opcją Darmowej dostawy (produkty oznaczone bannerem na zdjęciu). Wówczas darmowa dostawa jest realizowana za pośrednictwem InPost (odbiór w paczkomacie). Dotyczy zakupów wyłącznie z grupy "Darmowa dostawa".

2. Przy połączeniu zakupu produktu z grupy "Darmowa dostawa" oraz spoza tej grupy obowiązuje standardowy cennik dostawy, jednak Klient otrzyma wówczas zwrot kosztów dostawy InPost (9,90zł) w postaci jednorazowego kuponu zniżkowego o tej wartości.

3. Kupon zostanie przekazany drogą elektroniczną, na wskazany przez Klienta w trakcie zakupu adres e-mail, najpóźniej w następnym dniu roboczym po dokonaniu zakupu.

4. Przy zakupach za pobraniem jako dzień dokonania zakupu rozumie się dzień odebrania/opłacenia przesyłki pobraniowej przez Klienta.

5. Realizacja kuponu będzie możliwa podczas kolejnych zakupów. Kupon ważny jest 6 miesięcy licząc od dnia jego przekazania.

6. Darmowa dostawa obejmuje również zawsze zakupy na łączną kwotę powyżej 250zł.

7. W ramach darmowej dostawy wg pkt 6 wysyłamy przesyłkę za pośrednictwem Poczty Polskiej lub DPD na wskazany adres. Możesz również zamówić odbiór w paczkomacie - wówczas wpisz adres/numer paczkomatu w polu "Uwagi do zamówienia"

8. Szczegóły dotyczące kosztów związanych z odstąpieniem umowy (w tym zwrotów lub nie odebrania paczki za pobraniem) określa RegulaminWarunki i koszty dostawy


W pozostałych przypadkach obowiązują następujące zasady dla dostaw:


Sposób wysyłki

Z góry                  

 Za pobraniem     

Czas dostawy

Odbiór w punkcie

 

 

 

InPost Paczkomaty

9,90 zł

-

1-2 dni*

Dostawa pod wskazany adres

 

 

 

Kurier DPD

14,90 zł

20,90 zł

1-2 dni*

Kurier Pocztex48

10,90 zł

14,90 zł

2-3 dni*


Dla poszczególnych firm określone są następujące godziny zamknięcia nadań liczonych jako przyjętych w danym dniu (przekazane po tej godzinie są liczone jako nadane dnia następnego):

  • Poczta Polska - 14:00
  • InPost - 13:00
  • DPD - 16:00


Należy wziąć pod uwagę, że każda paczka przed przekazaniem do danej firmy musi być odpowiednio przygotowana: wystawienie paragonu, spakowanie oraz droga do firmy kurierskiej zajmuje nieco czasu, więc deklarujemy, że zakupy dokonane do godziny 12.00 zostaną przekazane firmie realizującej dostawę tego samego dnia.

W godzinach późniejszych jest to nadal możliwe i dołożymy wszelkich starań, by również zlecenia złożone po godzinie 12.00 zostały wysłane tego samego dnia, niemniej zależy to wówczas od bieżącej ilości zleceń oraz wybranego sposobu dostawy.


Jeśli chcesz upewnić się, czy Twój zakup zostanie zrealizowany w danym dniu zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 782 012 468.


* Deklarowana ilość dni odnosi się do terminów określanych regulaminami poszczególnych firm świadczących usługi dostawy.